Про компанію

JETCAR – це не просто оренда легкових автомобілів. JETCAR – це повноцінний сервіс, основною метою якого є надання комплексу послуг із забезпечення транспортними засобами як приватного користувача, так і корпоративних бізнес-клієнтів.

Парк наших автомобілів – це нові автомобілі різних класів, що дає можливість клієнтам користуватися послугами прокату від JETCAR залежно від завдань – особисті або сімейні подорожі, перевезення вантажів і пасажирів, кур’єрські послуги, доставка і розвозка продукції, зустріч делегацій, службові відрядження або корпоративні виїзди. Серед наших автомобілів ви завжди знайдете той, який максимально відповідатиме вашим вимогам. А наше завдання – зробити так, щоб ви отримали максимум задоволення від експлуатації наших авто.

Залежно від типу завдань ми пропонуємо кілька варіантів тарифів, а також перелік додаткових послуг, завдяки чому ви можете вибрати оптимальний тариф і мінімізувати витрати на оренду, зберігши при цьому необхідний рівень комфорту, впевненості та безпеки.

Географія надання послуг автопрокату JETCAR – уся територія України (крім тимчасово-окупованої її частини та зони ведення активних бойових дій). Ми також даємо клієнтам можливість виїзду за кордон (за попереднім письмовим погодженням).

Наша команда – це професіонали своєї справи, основним завданням яких є надання бездоганного сервісу з оренди автомобілів.

Обираючи прокатну компанію, не варто орієнтуватися виключно на ціну, оскільки за низькими цінами, найчастіше, ховається повна відсутність сервісу, що, в підсумку, призведе до дуже високих ризиків і додаткових непередбачених витрат. Тому важливо орієнтуватися на репутацію компанії, відгуки її клієнтів, а також прозорість формування тарифів і орендних платежів.

Наші переваги – це ваші вигоди від використання автомобілів JETCAR!