Підтримка в дорозі

Наша служба підтримки – ваш надійний помічник у дорозі. Ми розуміємо, що дорожні ситуації можуть бути різними і часто непередбачуваними. Наші фахівці завжди на зв'язку, готові прийти на допомогу в будь-який час доби.

Служба підтримки 24/7

Наша цілодобова підтримка гарантує, що ви ніколи не будете залишені наодинці з вашими проблемами на дорозі. Ми готові екстрено й оперативно реагувати та надати вам усю необхідну допомогу в будь-якій ситуації: аварія, прокол колеса, евакуатор, підвезення пального, розряджений акумулятор, аварійне відкриття замка тощо.

Технічне обслуговування

Ми стежимо за тим, щоб наші автомобілі були в ідеальному стані, а наші клієнти були впевнені в надійності транспортних засобів, які вони беруть в оренду. Тому всі наші автомобілі проходять регулярні огляди перед кожною видачою клієнту, а всі планові ТО проводяться суворо відповідно до регламентів і виключно на авторизованих та перевірених СТО.

Спеціалізована допомога

Наша служба підтримки спеціалізується на вирішенні всіх проблем, пов’язаних із вашою орендою автомобіля. Ми надаємо вам підтримку в разі аварії, забезпечимо швидкий ремонт і підмінне авто, якщо це необхідно.

Допомога за кордоном

Ми також готові надати вам допомогу за кордоном, щоб ваша подорож була максимально безпечною та комфортною.

Сподіваємося, що ви ніколи не зіткнетеся з проблемами на дорозі, але, якщо щось піде не так, пам’ятайте, що наша служба підтримки JETCAR ASSISTANCE завжди поруч, щоб ваш бізнес працював безперебійно.

Ваш спокій і комфорт наш пріоритет

Ми забезпечимо вас сервісом найвищого рівня, щоб ваша подорож була приємною та безпечною.